+420 773 835 231 masaze@maseripraha.cz

Masáž lávovými kameny

Je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu. Je velký rozdíl ve kvalitě (složení) lávových kamenů na trhu.

Proto používáme lávové kameny, které se vyznačují prvotřídní kvalitou a poskytnou masírovanému nejlepší požitek z masáže. Obsahují vysoký podíl vulkanického skla“ (nejdůležitější složka kamene) – důležitého nosiče tepla oproti běžně prodávaným lávovým kamenům. Tyto kameny mají mimořádně silnou magnetickou energetickou vibraci. Díky tomu akumulují velké množství tepla, což umožní intenzivnější a delší zážitek a účinek z difuzního vyzařovaného tepla do organizmu.

Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle (čakry) na naše energetické cesty (meridiány), které vedou od konečků prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech či při zvýšené únavě bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a Vy se cítíte unavení, podráždění, vyčerpaní a nemocní. Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů a znovu obnovit tok energie v těle..

Účinek masáže relaxační i regenerační

Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti, otoků a regeneraci tkání. Posiluje lymfatický systém a imunitní systém a má vliv na celulitidu. Otevírají se kožní póry- detoxikuje se organizmus.
Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus.
Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimakterických obtížích.
Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na psychiku, zklidnění, uvolnění. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou neustále pod tlakem, ve stresu.
Horké kameny se používají přímo k samotné masáži, kdy se energie akumulovaná v lávových kamenech rovnoměrně přenáší po těle klienta.
Masáž horkými lávovými kameny je zároveň částečně obohacena i o prvky klasické masáže. Tato masáž je relaxační, antistresová a harmonizující.